Lavastus “Talk to me” on teine edukas koostöö Tempecy Dance Company ja koreograafide  Iván Keimi ja Moris Cardone vahel.

“Talk to Me” on tantsulavastus suhtlemisest ja selle probleemidest, see aitab meil näha teisest vaatenurgast viise, kuidas me omavahel kommunikeerime. Teos kujutab tegelikke inimestevahelisi suhteid, sealhulgas probleeme ja arusaamatusi, mis võivad tekkida üksteise valestimõistmisest, asjade ütlematajätmisest ning üksteise mitte kuulamisest. 

Lavastuses põimuvad tantsijate kehakeel ja videoprojektsioon, luues uudseid seoseid ja avardades tõlgendamisruumi. 

Loe lähemalt klikkides pildile…


Tantsulavastus „Dreams“ on uue tantsukompanii Tempecy esimene lavastus, idee autorid ning koreograafid on suure kogemustepagasiga Argentiina päritolu koreograaf/lavastaja Iván Keim ning Itaalia koreograaf Moris Cardone.

Valminud töö on aastatepikkuse koostöö tulemusel loodud terviklik lavastus. Külaliskoreograafe Iván Keim´i ja Moris Cardone´t inspireeris eesti tantsijate huvitav tantsukeel, isiksused ja lavaline karakter. 

Lavastuse loomisel on kasutatud ka tantsijate enda loomingut ning tantsulise improvisatsiooni töötubadest inspireeritud koreograafiat. 

Loe lähemalt klikkides pildile…