SUVELAAGER

JAZZ ACADEMY

5. - 8. JUULI 2021

KOOSTÖÖS

JAZZ ACADEMY

MIS?

Juba viiendat aastat järjest toimuv suvelaager “Jazz Academy” avab võimaluse neljapäevases laagris treenida end tuntud tantsuõpetajate käe all Tartu Tantsuakadeemias.

Laagri raames arendatakse tantsutehnikat, improvisatsiooni, uute koreograafiate omandamist ning palju muud.

JAZZ ACADEMY

KELLELE?

Laagris on võimalik valida kahe taseme vahel: edasijõudnud ja kesktase.

JAZZ ACADEMY 2021

LINE - UP

Triin Veskimeister

Hetkel töötan aktiivse jazzi ja tantsutehnika õpetajana DanceAct Tartus ning Tähtvere Tantsukeskuses. Olen kaasa löönud erinevates tele- ja videoprojektides koreograafina ning aastal 2019 sain ma ETTL'i tantsuspetsialisti 5. taseme kutsetunnistuse. Mulle meeldib koreograafiate loomise protsess ja tantsijate võimete testimine, et tulemus oleks võimalikult uudne ja isikupärane. Hindan tantsijate juures lisaks tehnilistele oskustele ka nende originaalset liikumiskeelt.

Eliisa Sirelpuu

Tegutsen ja toimetan peamiselt tantsuõpetaja/koreograafina. Minu jaoks on väga oluline protsess: millise ruumi/keskkonna ma loon õpetajana ja kuidas ma saan läbi toetuse ja vastastikkuse usalduse aidata õpilasel areneda nii tantsutehniliselt kui loominguliselt.

Mark Nathan Monak

Ma ei oska kunagi kirjeldada oma tundi, me liigume, mõtleme, naudime (ma loodan), avastame. Kõike mida igas trennis ootaksime. Ma elan elu ja loon selle põhjal ning seejärel jagan seda Teiega, lootes avada ja avastada üksteist.

Liisa Laine

Liikumine läbi tantsu ja koreograafia on nagu kehaga luuletuste loomine. Sinna saab poetada oma tunded, mõtted, emotsioonid jne. Hindan mitmekülgset ja avatud liikumist, lisaks pean oluliseks tugevat tantsutehnikat, mis on omavahel põimitud loovusega. Tantsukunst on üheaegselt väliselt.

Julia Koneva

Julia igatseb tantsus kohata ausust ja vabadust ning soovib, et tantsijad küll pürgiks oma oskustes, võimetes ja detailides kaugemale ja kõrgemale, kuid ei unustaks oma isikliku tantsu ja liikumise väärtust. Iga tantsija kehakeel ja looming on indivudaalselt oluline. Julia liikumiskeeles ja koreograafiates põimuvad nii jazz, kaasaegne kui ka tänavatants ning kohtuvad vastandlikud liikumiskvaliteedid. Olulisel kohal on rikkalik kujutlusvõime vorm, mis loob aluse rikastada oma liikumist ja arusaamist tantsust.

Raho Aadla

Põrandatehnikas liigume katkestamatu suunaga põrandale, mööda põrandat edasi, sealt taas püsti, et saaks taas põrandale laskuda. Pöörleme, rullime, libistame ja lendleme - seda kõike alguses rahulikult ja mida omasemaks liikumine saab, seda kiiremini ja kiiremini. Kontaktimprovisatsioonis leiame paarilistes abilised, et sooritada liikumisi, mida üksi teha on võimatu. Ronime, kanname, tõstame ja langeme - seda kõike turvaliselt, hoitult ja üksteist toetades.

Alex Komulainen (FIN/USA)

Alex on tantsija ja koreograaf soomest, kes hetkel töötab ja elab Ameerika ühendriikides. tema looming on väga omanäoline ning inspiratsiooniks paljudele.

Ajakava

12. – 15. juuli
11:00 – 18:30

Narva mnt 2, Tartu
Atlantise maja

Esimesel ja kolmandal päeval kell 18:30 filmitakse üles koreograafia koos koreograafi ja valitud tantsijatega.

Iga päev algab kell 14:00 siesta, mille ajal saab puhata ja einestada.

Iga treeningu vahel on 30min pausi.

PARKIMINE

Meie maja ümber saab autot parkida tasuta 2h. Selleks sisesta enda auto numbrimärk kohvikus asuvasse automaati. Aega saab juurde lisada päeva jooksul.

PILDISTAMINE | FILMIMINE

Laagrit jäädvustavad foto- ja videograaf. Materjali on lubatud kasutada, kui viidatakse korrektselt asukohale ja autoritele.

47-57

EARLY BIRD

Piletid müügil Fientas kuni 5. aprill või kuni pileteid jätkub

67-77

REGULAR BIRD

Piletid müügil Fientas kuni 31. mai või kuni pileteid jätkub

77-87

LATE BIRD

Piletid müügil Fientas kuni 4. juuli või kuni pileteid jätkub

Ööbi Hektoris

Koodiga "akadeemia" -10%

%d bloggers like this: