JAZZ ACADEMY

Avab võimaluse neljapäevases laagris treenida end tuntud tantsuõpetajate käe all.

Laagri raames arendatakse tantsutehnikat, improvisatsiooni, uute koreograafiate omandamist ning palju muud.

GREETEL JOANNA VÕRK

Olen lõpetanud DanceAct College’i tantsu ja koreograafia õppekava ning tegutsen jazztantsu ning tantsutehnika õpetaja ja koreograafina Danza Tantsukoolis. Aastal 2017 taotlesin edukalt ETTL’i kaasaegse tantsu spetsialisti kutsetunnistuse ning 2019. aastal uuendasin seda järgmisele tasemele. ⁣
Lisaks emotsionaalsusele ja esteetilisele ilule hindan tantsus ka tantsija füüsilist võimekust, tehnikat ja oskust oma keha erineva kvaliteediga liikumistes kasutada.

ELIISA SIRELPUU

Eliisa Sirelpuu on lōpetanud Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia koreograafia eriala ning peale seda tegelenud igapäevaselt ōpetamise ja loomisega. Eelkōige köidab teda liikumise juures selle mitmekülgsus ning vabadus. Teemasid, mida uurida ja millesse süveneda on palju. Teda huvitab liikumise ja muusika kooslus- kui erinevalt ja mitmetahuliselt on vōimalik muusikat/heli kehaga interpreteerida, tunnetada.

JANETTE NORKKO

Janette on vabakutseline tantsija, koreograaf ning tantsuõpetaja, kes on lõpetanud Eesti Tantsuagentuuri Tantsukooli ning ka Tallinna Ülikooli koreograafia osakonna BA. Samuti on ta ennast arendanud nii Eesti kui ka mitmete välismaa koreograafide käe all ning osalenud erinevates projektides, sealhulgas tantsinud ka Rahvusooper Estonias. Saanud osa mitmel hooajal Lukas McFarlane’i SEEDS programmis ning tema muudes tegemistes. 

ALEXANDRA KATARIINA ORG

Alustasin oma tantsuteekonda 3-aastaselt. Tõsisemaks läks minu tantsuga tegelemine, kui alustasin 7-aastaselt võistlustantsuga, millega tegelesin intensiivselt 7 aastat. Pärast võistlustantsu lõppemist sattusin juhuslikult Anastasia Kooti juurde ning tema juures leidsin oma passioni jazzi vastu. Viimased seitse aastat olen intensiivselt tegelenud jazzi ja jazzi erinevate suundadega. Selle kõrvalt arendan end workshopidel erinevates stiilides ning ballett on ka üks kõige olulisemaid osasid!

KAISA KATTAI

Kaisa Kattai on noor tantsukunstnik ja tantsija. Varasemalt on õppinud moderntantsu Taanis ja lõpetanud TLÜ koreograafia eriala. Ta on olnud (külalis)õpetaja mitmetes Eesti tantsustuudiotes, sealhulgas täiendades ka end erinevates töötubades. Teinud kaasa mitmetes tantsulavastustes ja projektides, kureerinud STLi Greenfieldi, olnud osaleja ja kohtunik/žürii mitmetel tantsuvõistlustel- ja festivalidel. 2019. kevadel tuli Kaisal välja esimene lavastus “fomo” Kanuti Gildi SAALis.

JULIA KONEVA

Julia on vabakutseline koreograaf, tantsija ning tantsuõpetaja, kes on lõpetanud Tallinna Ülikooli koreograafia osakonna magistriõppe. Samuti on ta ennast täiendanud Nice Sophia Antipolise Ülikoolis Prantsusmaal ning osalenud mitmetes töötubades nii Eestis kui ka välismaal, näiteks Rootsis (Göteborg), Poolas (Krakow), Soomes (Kuopio), Itaalias (MDF), Hollandis jne ning teinud koostööd paljude lugupeetud koreograafidega, andekate tantsijatega, erinevate tantsukoolidega ja Eestis toimuvate tantsufestivalidega.

LIISA LAINE

Liisa Laine on mitu inimest ühes – tantsuõpetaja, koreograaf, lavastaja ning tantsija.⁣

Ta on õppinud Rootsis Stocholmi Balletiakadeemias ning lõpetanud Tallinna Ülikooli koreograafia osakonna kaasaegse tantsu suunal. Käinud paljudel workshopidel ja festivalidel nii Eestis kui välismaal (Soome, Rootsi, USA, Jaapan, Jamaica, Taani, Holland, Island) ning saanud mitmekülgse liikumis- ja teadmiste pagasi. Liisa suur kirg on kõikide jazztantsu

TUNNIPLAAN – ADVANCED

Advanced tunniplaan sisaldab nelja (1,15h) treeningut päevas. Kokku 16 treeningut.

Programmist saab valida üksikuid trenne, päeva kaupa või kogu laagrit. Kirjuta meile julgelt enda soovist!

Siesta ajal on võimalik einestada meie majas asuvas kohvikus “Green Room Café” ja nautida lounge alas välja teenitud puhkust.

TUNNIPLAAN – INTERMEDIATE

Intermediate tunniplaan sisaldab kolme (1,15h) treeningut päevas. Kokku 12 treeningut.

Programmist saab valida üksikuid trenne, päeva kaupa või kogu laagrit. Kirjuta meile julgelt enda soovist!

Siesta ajal on võimalik einestada meie majas asuvas kohvikus “Green Room Café” ja nautida lounge alas välja teenitud puhkust.

EI TEA KUS ÖÖBIDA?