SUVELAAGER

STREET ACADEMY

12. - 15. JUULI 2021

KOOSTÖÖS

STREET ACADEMY

MIS?

Juba neljandat aastat järjest toimuv suvelaager “Street Academy” avab võimaluse neljapäevases laagris treenida end tuntud tantsuõpetajate käe all Tartu Tantsuakadeemias.

Laagri raames arendatakse tantsutehnikat, improvisatsiooni, uute koreograafiate omandamist ning palju muud.

STREET ACADEMY

KELLELE?

Laagris on võimalik valida kahe taseme vahel: edasijõudnud ja kesktase.

STREET ACADEMY 2021

LINE - UP

Markus Ian Monak

Jah. Tantsime, treenime, I am not gonna be easy on y'all Ma pean ilmselt oluliseks, et tantsijal oleks mu koreograafiale lisada see "mystery sauce". I want to see the flavour. Kasuta midagi muud, kui ainult soolt ja pipart. Mulle isiklikult meeldib väga tüümian

Kelly Kasjanenko

Kompan tantsu piire ning püüan pidevalt oma mugavustsooni laiendada. Tulles minu class’i ole valmis tegema sama. Ära sea omale mingeid ootused ning püsi pidevalt openminded.

Irena Pauku

Juba nii nii ootan, kui saame päris tantsusaalis Sinuga kohtuda ning jagada üksteisega oma energiat, kogemusi ja rõõmu tantsu vastu. Ma ei kutsu Sind ainult Enda juurde, vaid Meie juurde, kõigi juurde, kes tulevad tantsima, sest koos olemine on Sinu arengu suur osa - saame üksteisest palju insperatsiooni, tuge ning uusi ideid ja teadmisi liikumiseks.

Kristi Aksiim

Kristi on juba päris noorelt tantsupisiku jalga saanud ja tulemusena pikalt nii trennisaali kui lavalaudade vahet vihtunud. Vahel kelmika jalaviskega, teinekord aga pölisele Semiirikale kohaselt kottpükstes "gruuvides" meeldib talle end proovile panna üha uutes stiilides, et alati mõni trikk varukast võtta oleks. Kuigi Kristi hindab tantsus väga täpsust ja tehnilisust siis meenutab ta pidevalt endale, et kõige olulisem on ikkagi tantsurööm!

Peagi tulekul

Peagi tulekul

Peagi tulekul

47-57

EARLY BIRD

Piletid müügil Fientas kuni 12. aprill või kuni pileteid jätkub

67-77

REGULAR BIRD

Piletid müügil Fientas kuni 31. mai või kuni pileteid jätkub

77-87

LATE BIRD

Piletid müügil Fientas kuni 11. juuli või kuni pileteid jätkub

%d bloggers like this: