Lizeth Wolk on lõpetanud Soome tsirkusekoolis (SaSak Circus Education, Lahti). Lizethi koduseks kohaks on saanud õhurõngas, inglise keeles aerial hoop/lyra/ring. Teda võlub selle tsirkusevahendi lihtne välimus kuid keeruline iseloom ning võimalus rõngas enda uueks jäsemeks kasvatada. Ta on BIG WOLF COMPANY (Eesti esimene professionaalne kaasaegse tsirkuse trupp) üks loojatest ja liikmetest.

Vajalik eelnev registreerimine:

Uued kursused alustavad 3. novembril – REGISTREERU!

Õhuakrobaatika on sümbioos tsirkusekunstist ja tantsust, kus kasutatakse ära mõlema ala tugevusi – tsirkusega kaasnevat julgust, maagilisust ja vaatamisväärsust ning tantsu plastilisust, graatsilisust ja painduvust. Õhuakrobaatika või aerotants proovib siinkohal luua uut kunstilist identiteeti, kus uus liikumisdimensioon annab tantsijale ruumiliselt alternatiivse perspektiivi.

Tartu Tantsuakadeemia pakub õhuakrobaatika kursuseid, kus kujuneb välja vajaminev füüsiline võimekus, õpitakse aerial kunsti elemente ning areneb keha painduvus.

* Pärast kursuse läbimist on võimalik liikuda edasi järgnevasse tasemesse, jätkata samas grupis või osaleda aerial dance treeningus. Kursused toimuvad septembrist maini.

Narva mnt 2, Tartu

TEISIPÄEV (algajad)

TEISIPÄEV (edasijõudnud)

17.30-18.30

18.45-19.45

KURSUS (algajad)
42
  • 6x60min
KURSUS (edasijõudnud)
42
  • 6x60min