URBAN ACADEMY

Avab võimaluse neljapäevases laagris treenida end tuntud tantsuõpetajate käe all.

Laagri raames arendatakse tantsutehnikat, improvisatsiooni, uute koreograafiate omandamist ning palju muud.

EDGARAS KERPÉ

Professional artist, universal dancer, representative of INDIGO crew, Litefeet Nation Lithuania. Based right now in Vilnius, teaching and working with various projects, shows. Started dancing since 2007 and through all that time had experience in hip hop, popping, house, locking, contemporary and litefeet styles, won four times in a row IDO world championship, passed to cirque du soleil dancers database, marked Lithuania on Litefeet Nation map, won Lithuania Got Talent 2019 show.

IRENA PAUKU

Irena on tantsimisega tegelenud väikesest peale. Lisaks tantsule on huvitanud teda ka teised kunsti vormid ja nende seotus tantsuga, seega astus ta Tartu Ülikooli Viljandi akadeemiasse arendama end ōpetaja, koreograafi ja tantsijana! Irena on veel osalenud mitu aastat erinevates tantsuprojektides Venemaal, koolitanud end USA’s ning professionaalne tantsija Tempecy Dance Company’s.
Lisaks on ta tantsuõpetaja ja koreograaf mitmetes Eesti tantsukoolides ning ōpib TÜs Teatriteaduse erialal.

ELERI LAANEMETS

2018. aasta suvel treenisin tantsijana jazz funki mekas Los Angeleses (Millennium Dance Complex; Edge Performing Arts Center) ja mitmel aastal ka Londonis (Pineapple Dance Studios; Studio 68). Lisaks olen tantsija ja koreograafina osalenud teleprojektis Eesti Laul. Hetkel olen lõpetamas TÜ Viljandi kultuuriakadeemia tantsukunsti eriala ning annan jazz funki tunde Tähtvere Tantsukeskuses. Soovin, et minu tundides osalevad tantsijad lahkuksid saalist rõõmsameelsete ning veelgi õpihimulisematena. Südant soojendab enim see, kui tantsijad saavad inspireeritud ja võtavad tundidest kaasa midagi, mida nad just enda jaoks sel hetkel vajavad.

TEO EDUARD TIDO

Teo – dancer and choreographer from Tallinn. Focused on Urban Choreography. Winner of various dance competitions across Baltic states. Achieved TOP 10 best dancers in Russian show “ТАНЦЫ”. Runs the team called SubNine and teaches at DanceAct in Tallinn.

Loves art, motorsport and genuine people.

KRISTI VESKIMÄE

Olen seigelnud läbi elu erinevate stiilide
vahel – otsinud enda jaoks miskit omast. Otsin ja avastan endiselt, aga kõige südamelähedasemad on minu jaoks
siiski tänavatantsu stiilid. Mulle meeldib unikaalsus ning usun, et liikumine ei pea olema alati “ilus”. Mulle meeldib kui tantsija kannab enda liikumises emotsiooni ja hindan kõrgelt arengu soovi ning füüsilist võimekust.

KELLY KASJANENKO

Tants on alati olnud osa minust, kuid tunnen, et mida vanemaks saan, seda
rohkem hakkan selle võlu mõistma. Kõige südamelähedamaks on jäänud stiilid,
mis pärinevad tänava kultuurist, kuid samaaegselt ei meeldi mul end
paigutada mingi kindla kategooria alla. Minu stiil on igapäevases arengus
ja muutub pidevalt, seepärast tulles minu class’i, ära sea omale mingeid
ootuseid. Ole openminded ja valmis panna oma keha proovile!
Let’s MOOVE!!

ALEKSANDR ŽEMZUROV

“Sass on meeleolukas tänavatantsu õpetaja, kes alustas oma tantsimise teekonda just siis, kui Eestisse jõudis hip-hop. Legendaarse tantsurühmaga D-LUX on ta vallutanud tantsupõrandaid nii Eestis kui väljaspool. Üks tänavatantsu pioneeridest. Lõpetas Tallinna Ülikooli koreograafia osakonna ning lisas oma stiilidele juurde kaasaegse tantsu. ⁣

Hetkel põhitööna töötab raadios, kuid on alati rõõmus noortele oma kogemust jagama. ⁣

Lemmik stiilideks on: House, Old-School hip-hop ja dancehall. ⁣

Tunnid sobivad nii algajatele kui ka edasijõudnutele.”⁣

EDGAR RAHHIMOV

A bright representative of vogue and choreographer from Tartu, who started
in 2015 and now is based in Tallinn.

In my performances I always value the important things — surprise the audience
and bring something new, something special. For me inspiration is everything. I find it in bright personalities, charging music and my queen Nicki Minaj.

Since 2019 became as member of Iconic House of Revlon, you may know me as
Amory Tingz Revlon.

Teacher at TKDS studio, organizer of workshops and vogue balls in Estonia.

TUNNIPLAAN

Advanced tunniplaan sisaldab nelja (1,15h) treeningut päevas. Kokku 16 treeningut.  Intermediate tunniplaan sisaldab kolme (1,15h) treeningut päevas. Kokku 12 treeningut.

Programmist saab valida üksikuid trenne, päeva kaupa või kogu laagrit. Kirjuta meile julgelt enda soovist!

Siesta ajal on võimalik einestada meie majas asuvas kohvikus “Green Room Café” ja nautida lounge alas välja teenitud puhkust.

MUUDA SUVI MEELDEJÄÄVAKS