Tantsuline kehatöö

T kell 12:00 – 13:00
T kell 18:30 – 19:30
R kell 12:00 – 13:00

Narva mnt 2, Tartu

HETKEL TUNDI EI TOIMU! TEAVITAME TEID KUI TUND ON JÄLLE JÕUS!

Tund jaguneb kolmeks osaks: esiteks vabastame keha pingesolekust ja liigutame läbi kõik liigesed; teiseks töötame pisut kehahoiakuga ja kõhu- ning seljalihastega. Kõike seda teeme pöörates tähelepanu hingamisele; kolmandaks on tantsuline osa kus me teeme pisut balleti harjutusi jalgadele ja tasakaalule ning siis tantsime.

Tantsime mõnusa muusika saatel, kus ei ole tähtis kas ikka kõik tuleb välja nagu peab, vaid oluline on rõõm liikumisest.

Tantsulisest kehatöötunnist lahkud alati positiivses meeleolus, liigesed on paremad, samm kergem ja pea selge. Mis kõige tähtsam – hing on rahul.

Tantsuline kehatöö

Olen Inna Sulg ja tantsuga olnud seotud juba lapsest peale. Pika tantsu- ja liikumisõpetaja karjääri jooksul on minu tundides olnud lapsed alates 5.eluaastast kuni 70ndates vanaprouadeni. Esimesed tunnid seenioridele viisin läbi kümmekond aastat tagasi Viljandi Kultuuriakadeemias. Esimeses tunnis oli närv sees küll, sest iga seenior on isemoodi võimalustega liikumises. Aga sain hakkama. Viimased seitse aastat töötasin Pärnus seenioridega ja õppisin nende abil, mida ja kuidas tunnis teha. Selles koostöös kujunes tantsuline kehatöö, mis võtab vähemaks valu ja pingeid kehas, teeb painutamise vabamaks, toetab mälu ja parandab tasakaalu.

Klientidele meeldib ka

Kui unistad paremast rühist, soovid arendada graatsilisust ning miks mitte lihtsalt proovida, kuidas tunned end balletistange ääres.

%d bloggers like this: