Maarja Maris Illak alustas oma sportlase teekonda 3-aastasena võimlemisklubis Janika. Pärast 14 aastat kestnud karjääri said uuteks väljakutseteks Raggae, Hip-hop ja Cheerleading. Umbes neli aastat tagasi jõudis ta joogani, millest on saanud tema suur armastus ja tugi. Läbi jooga soovib ta aidata ka teistel leida jõudu enda kehas ja vaimus.

Rahulik liikumine, kontrollitud hingamine ja pooside hoidmine annavad ruumi aeglustada meie sisemaailma ning leida ühenduse enda sisemise minaga.

Jooga on sild füüsilise ja vaimse tervise vahel. Selle praktiseerimisega saame parandada nii oma füüsilist kui ka tihti unarusse jäänud vaimset seisundit. Rahulik liikumine, kontrollitud hingamine ja pooside hoidmine annavad ruumi aeglustada meie sisemaailma ning leida ühenduse enda sisemise minaga. Jooga on palju enamat kui lihtsalt füüsiline treening, kuid tema imeliste võlude avastamiseks tuleb see teekond kõigil ise ette võtta, sest meie kõigi jaoks on see erinev ja igaühele omamoodi eriline. Jooga ühendab endas mõistuse, keha ja hinge. Mida rohkem joogat praktiseerida, seda tugevamaks ja paindlikumaks läheb keha, selgemaks mõistus ja rahulikumaks hing. 

Narva mnt 2, Tartu

NELJAPÄEV

19:00 – 20:00