Akrojooga

T kell 19:15 – 20:15

Narva mnt 2, Tartu

Untitled design

Isa ja lapse akrojooga tunnid on mängulised, lõbusad ja annavad võimaluse, et koos aega veeta.

Esimene proovitund 28. märtsil.

Tunnid koosnevad kolmest osast. Soojenduses mängime ja teeme erinevaid partner- ja grupiharjutusi. Teise osa jooksul saame tuttavaks erinevate akrojooga asenditega, millest paneme hiljem kokku ka liikumise (akrojooga keeles flow). Kolmandas osas lõdvestame oma kehad ning teeme partneriga venitusi, mis on inspireeritud partner Tai jooga massaažist.

Kursuse jooksul toimub neli tundi:
4. aprill, 11. aprill, 18. aprill ja 25. aprill.

Tundi on oodatud kõik isad lastega. Lapsi ootame alates 3. eluaastast.

 

Akrojooga

Kristin on sertifitseeritud akrojooga Montreal õpetaja. Et akrojoogat paremini mõista, on ta juurde õppinud 200h Hatha jooga õpetajaks , Kidding Around lastejooga õpetajaks ning koolitanud ennast jooga biomehaanika vallas. Lisaks on ta läbinud Eesti Võimlemisliidu võimlemistreeneri koolituse, Tallinna Ülikooli tantsu- ja liikumisteraapia aastase täiendkursuse ja alates 2020. aastast täiendab ennast Tallinna Ülikoolis tantsu- ja liikumisteraapia magistriõppes.

Kristinile on treeningute juures kõige olulisem mängulisus, naer, väljakutsed ja liigutuste variatiivsus. Trenni tegemine ei peaks olema kohustus, vaid tooma rõõmu ning naeru, piisavalt väljakutseid aga olema ka mitmekülgne, arendades liikuvust, koordinatsiooni, painduvust, jõudu, tasakaalu (ja kõike muud!) See on üks põhjus, miks akrojooga talle nii väga meeldib. Kindlasti leiad kõike seda ja loodetavasti ka palju rohkemat veel tema tundidest!

Klientidele meeldib ka

sobilik seenioritele, kellel on huvi ennast kord nädalas mõnusalt ja tantsuliselt tunda.

Kui unistad paremast rühist, soovid arendada graatsilisust ning miks mitte lihtsalt proovida, kuidas tunned end balletistange ääres.

%d